Sveika mokykla

Projektinė veikla, skirta sveikatingumui

Paskutiniąją mokslo metų savaitę mūsų mokykloje vyko įvairios projektinės veiklos, skirtos sveikatingumui. Į užsiėmimus aktyviai įsitraukė 6 bei 7 klasės mokiniai bei jų auklėtojos.
Diena prasidėjo nuo psichologės Agnės paskaitos - diskusijos. Pasitelkus "razinos meditacijos" pratimą, vaikai ir klasės vadovės mokėsi sąmoningo valgymo ir bendrų sąmoningumo principų. Gera sveikata, be abejo, neatsiejama nuo sporto, tad nieko nelaukę bėgome į stadioną, kuriame savo ištvermę bei talentą draugiškose krepšinio varžybose pademonstravo 6-7 klasės vaikinai, o merginos ne ką prasčiau pasirodė tinklinio turnyre. Pabaigę aktyvias veiklas, keliavome iškylauti prie Kapstato ežero.
Visi sveikatingumo dienos įspūdžiai fotoreportaže.

Klasės auklėtojos Eglė I. bei Eglė. S.

Sveikata mano lėkštėje

2020-06-16 penktokai vėlyvą antradienio rytą sveikatingumo dieną paminėjo Kapstato ežero pakrantėje. Vaikai su auklėtoja diskutavo apie sveiką gyvenimo būdą, aptarė, kas turėtų sudaryti dienos mitybos racioną bei atliko kūrybinę užduotį ,,Sveikata mano lėkštėje‘‘. Likusį laiką mokiniai vaišinosi sveikais užkandžiais ir džiaugėsi vienas kito draugija.

Prie Kapsto

2020-06-04 prie Kapstato ežero vyko trečios klasės moksleivių ir jų tėvelių sveikatingumo diena. Psichologė Agnė Antanaitytė pasitelkus razinos meditacijos pratimą, vaikus ir jų tėvelius mokė sąmoningo valgymo ir bendrų sąmoningumo principų. Skatinta į raziną pažvelgti naujoko akimis, įsisąmoninti kylančius pojūčius ir mintis. Pratimas padėjo pastebėti, kaip neretai kasdienybėje stokojame kantrybės, sąmoningumo, bei davė gaires, kaip šias ypatybes ugdyti.

Po užsiėmimo ugdytiniai su tėveliais dalyvavo sportinėje veikloje: žaidė krepšinį, kvadratą, judriuosius žaidimus.

Pirmokai tęsia sveikos gyvensenos projektą. Birželio 3 d. vykdė veiklą ,,Valgau skaniai ir sveikai". Tikslas- susipažinti su įvairiomis daržovėmis, jų nauda žmogaus organizmui. Kartu su namiškiais gamino ir skanavo sveikuoliškas salotas ir jų receptais dalinosi su klasiokais.

Pirmokų mokytoja Daiva Norvilienė

Birželio 1 dieną - vaikų gynimo dieną pirmokėliai, kartu su savo šeimos nariais žaidė, sportavo, pramogavo ir gėrė sveiką žolelių arbatą.

Pirmokų mokytoja Daiva Norvilienė